Kahvetr Hakkımızda

Yaklaşık 20 yıllık kahve deneyiminin devamı olan Kahvetr.com sektörde toptan, perakende ve 3. nesil coffee shop tecrübesi bulunan profesyoneller tarafından kurulmuştur. Kahvetr.com, piyasayı yakından tanıyan donanımlı bir ekibin deneyimlerine dayanarak sağlam temeller üzerine kurulmuştur. Dünyanın çeşitli yerlerinden elde edilen nitelikli kahve çekirdeklerini direkt müşterileri ile buluşturan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Kahvetr.com ayrıca kurumsal firmalar ve büyük ofisler için “toptan alışveriş” hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde işletmeler vakit harcamadan, ekonomik ve güvenilir bir şekilde periyodik ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Bu kapsamda yer alan Kahve Aboneliği servisimiz, üyelerimize her ay/her hafta kargo ücreti ödemeden düzenli gönderimler yapmaktadır.
Alanında uzman profesyoneller tarafından seçilmiş nitelikli kahveleri uygun fiyata taze bir şekilde müşterileri ile buluşturan kahvetr.com, diğer markalar yanında kendi kahve markaları Obsesyon Coffee ve Nucleus Coffee ile yöresel lezzetleri müşterileri ile buluşturmaktadır. Kahvetr.com; Kahve konusundaki gelişimin ve değişen alışkanlıklar karşısında kayıtsız kalmayan ve çeşitlenen kahve tüketiciliğinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir alışveriş platformudur.

Kahvetr.com, Gayrettepe Metro içerisinde yer alan şubesinde, sosyal sorumluluk kapsamında sağır ve dilsiz baristalar ile hizmet vermektedir. Zaman zaman düzenlenen work shop’lar ile sektörde gelişimi, öğrenim ve paylaşımı desteklemektedir.

Kahvetr.com olarak dünyanın en özel kahve çekirdekleri ile nitelikli demleme ekipmanları ve aksesuarlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Biz bu süreçte sevilen ve güvenilen bir alışveriş platformu olmak için çalışıyoruz ve yeni arayışlarla birlikte daha da uzmanlaşmayı hedefliyoruz. Kahve hazırlama teknikleriyle ilgili inovatif çalışmalarımız devam ediyor ve uygulanabilir hale geldiğinde sektörle paylaşmak istiyoruz. Ayrıca yeni ve çarpıcı lezzetler elde etmek için espresso kavurma ve blend çalışmalarımıza da aralıksız devam ediyoruz.
İyi yetişmiş baristaların da öneminin farkındalığı ile bir sonraki hedefimiz kendi kahve okulumuzu kurmak olacaktır. Keşifte kalın.